A co bude dál? (dotazník)

A co dál? Tak přesně takovou otázku si teď kladu. A proč to? Příspěvky na tento web již píšu několik měsíců (dobře, teď na to trochu kašlu, ale jinak to celkem jde). Ač se to může zdát jako naprosto jednoduché, napsat (když je dobře) jeden příspěvek týdně o něčem smysluplném, co ideálně má něco společného s tím, jak si ulehčit život… není to tak jednoduché, jak se může na první pohled zdát.

Není to takové, jak to bývalo… Ze začátků jsem měl klidně i tři příspěvky ve frontě, které čekaly, než přijde jejich čas. Nyní už mám pocit, že skoro ani nemám o čem bych psal, přestože je zde zcela určitě kopa věcí, o kterých zde ještě není ani tečka. Taky moc nemám kdy o tom psát. Jenom pro představu – článek o vertikální zahradě vyšel 15.3.2018, nějakou dobu od chvíle, kdy mi přišly kapsy. Kolem 6.4.2018 jsem se dostal k přidělání linoea (aby nevlhna stěna) a kapes na stěnu, nicméně konec je stále v nedohlednu. 20.5.2018 jsem zkompletoval zavlažování pořádným čerpadlem (předchozí dvě mini čerpadla odešla, protože jsem je přetěžoval) a tentýž den jsem zjistil, že mi nádoba s vodou netěsní a že za nádobou mám plíseň a že se mi voda krásně vsákla do parket. Vše se tedy nádherně táááhne.

 

Každičký projektík, který se rozhodnu udělat se táhne šíleně dlouhou dobu… A neustále hledat nějaké super úžasné vychytávky také člověk nemůže dělat pořád. Z těchto důvodů bych chtěl moc požádat o vyplnění následujícího dotazníku. Jakékoli tipy, nápady, připomínky jsou vítány.

 

Slunečný den

 

 

Dotazník prosím vyplňujte pouze jednou. Nechci vše komplikovat přihlašováním do Google účtů ( -> 1 hlas / osoba). Smekám, že jste se dočetl/a až sem a předem děkuji za vyplnění 😉

Formulář je anonymní, nemusíte nikde zadávat ani své jméno, ani emailovou adresu (pokud vyloženě nechcete). Vidím to asi tak, že ve volně chvilce dotazník vyhodnotím a umístím sem výsledky dotazníku.

 

Chcete-li dotazník vyplnit mimo kartu tohoto prohlížeče, použijte tento odkaz.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *