Reakce na vyplňování dotazníku

Zdravím.

Tímto příspěvkem bych chtěl strašně moc poděkovat prvnímu (a zatím jedinému 😀 ) respondentovi dříve zveřejněného dotazníku. Skutečně si moc vážím tohoto feedbacku. Ačkoliv jsem dosti skeptický ohledně čísel, jako jsou pošty návštěvníků těchto stránek, troufl bych si říci, že těch 100 uživatelů (když odečtu nějaké ty roboty, googleboty, ruské návštěvníky atd…), kteří údajně stránku s dotazníkem navštívili mohli vyprodukovat více, než jedno vyplnění dotazníku.

Celkem stránku s dotazníkem navštívilo asi 170 klientů. Kam patříte? 😀

Skutečně to zabere tak 5 minut (když se budete hodně vypisovat, tak 10min). Přemýšlel jsem a možná by nebylo úplně od věci sepsat seznam informací, které můžu z každého dotazníku získat a jak podle toho web vylepšit.

  • Zjistím, kdo web čte (zatím je to 100% student 😀 ) a dovedu si vás aspoň trošku zařadit.
  • Co vás zajímá (abych podle toho mohl nějakým způsobem zhodnotit, kam web posunout dál. Například člověku, který sotva rozezná myš počítačovou od myši laboratorní nebudu úplně nutně posílat příspěvky o programování. Je to příklad – web je jeden a (zatím) nijak personalizovaný není. Třeba to někdy přijde) 
  • Jestli máte zapnutý odběr novinek pro tuto stránkupřípadně proč ne
  • Jak bych měl web upravit po vzhledové stránce (zatím jsem na 7/10! 😀 ) 
  • Jestli mám psát příspěvky nějak jinak (jestli je OK styl, jakým je píšu, jestli mám dávat ke každému příspěvku více obrázků,…) 
  • O čem mám psát příspěvky (a o čem spíše ne; je zde prostor i pro Vaše návrhy) 

Během té chvilky mi tedy poskytnete tolik informací, že s nimi (v ideálním případě) postačím do doby, než mi skončí platnost domény. 😀

 

Tímto bych chtěl ještě jednou poprosit o vyplnění dotazníku “Co bude dál?”. Taktéž budu rád, pokud řeknete o tomto webu lidem, kteří se zajímají o věci, o kterých zde píšu.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *