Pojďme nakupovat na ebay a aliexpressu zadarmo (nebo aspoň levněji)!

Zdravím.

Chtěl bych tímto navázat na předchozí příspěvek, kde jsem zmiňoval různé bonusy za založení účtů. Dejme tomu, že je už máte všechny pozakládané, tak máte nějaký ten peníz, se kterým můžete operovat. Pojďme si tedy trochu zanakupovat!

Určitě každému z vás říká něco slovo cashback (Má to více významů, v tomto případě je to způsob, jak z nákupu získat nějakou tu korunu zpátky). No není super koupit si boty a pak dostat nějakou tu stovku zpět? Kdo by nechtěl. Pakliže jste o cashbacku již někdy slyšeli, jistě víte, že existuje spousta stránek, přes které takto peníze můžete získat zpět pomocí prokliku na eshop prodejce. Používáte-li i jiné zahraniční eshopy, než je aliexpress a ebay, jukněte na srovnání cashbackových služeb na čínských eshopech 😉 .

 

Osobně mohu doporučit plnou peněženku a vratné peníze, které v poslední době hojně využívám. Oba nabídnou cca 5% cashback z nákupů na Aliexpress. Oba mají nějaké vstupní bonusy apod, ale tím není třeba se zas až tak moc zatěžovat. Ale co ten ebay, ptáte se…

 

Aliexpress

  • Cashback je zde kolem 5% z (téměř) každého nákupu (jak plná peněženka, tak vratné peníze)
  • Odměna za registraci nového uživatele = 4USD kupón s platností 10 dní (lze kombinovat s cashbackem); je tam ještě limit na minimální výši nákupu 20$!!!!! Všiml jsem si toho až když mi asi potřetí nešlo přes webovou aplikaci kupon aplikovat.

Ebay

  • Cashback kolem 1% (Plná peněženka)
  • Odměna za registraci nového uživatele (pouze pro vratné peníze); je to buď a nebo. Buď 1% cashback, nebo 100,- za novou registraci. 

 


Co je dobré kdy?

Aliexpress jsem vyškrtl, poněvadž kupon pro nového uživatele 4$ je podmíněn nákupem za 20$, nebo 6$ kupon nákupem za 99$. Naopak cashback vratných peněz u ebay.com je 100,- bez ohledu na hodnotu nákupu!

 

Ebay

ebayem ale můžete pořádně zatočit. Za čas ale zatočí s vámi (jak se mi to taky povedlo 😀 ). Cashback 100,- při nové registraci (na ebayi) je platný nehledě na to, za kolik nakoupíte. Jen si dávejte bacha, že prokliknete přes ty vratné peníze.

ebay_vratnepenize
Historie mých prokliků přes vratnepenize.cz

Když se podíváte, za co jsem bonusy dostal, jedná se občas i o položky pod 100,- , ale přesto jsem odměnu získal. Vezmeme-li to tedy suma sumárum, tak mne v průměru jedna položka přišla na necelých 23,- 😉 . Vy samozřejmě můžete nakupovat ještě levnější položky a ve větší míře a pak to budete mít ještě výhodnější.

Na co ještě čekáte? Pojďte si pro 100,-  z ebaye za nákup na nově zaregistrovaných účtech na ebayi! (vratné peníze) 😉 

 

 

Samozřejmě to není jenom tak a dřív, nebo později tomuto zatnou tipec. :/ Co jsem se tak koukal, tak už mi dočasně zablokovali některé účty (což je mi celkem jedno, když už je zboží na cestě a bonus připsaný 😀 😀 😀 , ale i tak…). Přestože tento způsob zlevňování zakoupeného zboží může být proti podmínkám služby, za pokus to aspoň párkrát stojí 😀 . Když do toho ale jedete pořádně a máte už třeba 50 různých účtů, začne to být trochu nápadné. V tu chvíli se s vámi přestanou drbat a rovnou účty blokují na dobu neurčitou bez jakékoli šance na obnovení a ruší nabídky (takže to, co koupíte vám ve skutečnosti nepřijde).

Sám jsem si takhle chtěl postavit 3D tiskárnu a celkem na ten bonus spoléhám, tak budu muset přijít na to, jak blokace obejít. Ke každému ebay účtu budete potřebovat novou emailovou adresu. Používejte buď 10minute email (na registraci stačí), případně jestli by jste si chtěli účet zachovat (i s emailovkou pro strýčka příhodu, co kdyby napsali něco pěkného o tom, že třema máte zablokovaný účet apod), pro jistotu si udělejte mailovku na vlastní doméně. Zdarma můžete získat schránky s vaší doménou třeba na zoho.com (v DNS nastavení přidáte pár mx records a je vymalováno).

 

Pár tipů ke konci

Zde je pár tipů na věci, které by bylo fajn občas měnit, pakliže chcete z těchto bonusů vyždímat co nejvíce:

  • Používejte VPN (není úplně nejlepší z jedné IP adresy udělat 5 transakcí za sebou a přehlašovat se z jednoho účtu do druhého. I sebeblbější stránce by to mohlo přijít trochu nápadné. 😀
    • Můžete použít například TOR (ikdyž se přes něj nedá z nějakého důvodu přihlásit do paypal účtu)
  • Zadávejte jiné telefonní čísla (jakmile zjistím, že je to tímto, asi si někde pořídím pořádný balík SIMek a budu střídat 😀 😀 😀 ). Časem to bude chtít potvrzení PINem zaslaným na dané telefonní číslo. Co třeba nějakým způsobem funguje se smsreceivefree .
  • Neplaťte to stejným paypalem, nebo stejnými kartami. Tohle skutečně kontrolují a pak zablokují účet do 5ti minut od registrace (na dobu neurčitou), jako bonus vám zruší nákup a při troše štěstí po nějaké té době aspoň vrátí peníze.
  • Dodací adresa zboží (to bude hádám asi poslední věc, kterou kontrolují)

 

Závěrem bych doporučil nepřehánět to. To, co vidíte na obrázku výše je můj pokus o to koupit si 3D tiskárnu matičku po matičce s výraznou “slevou”. Prvních 6 nákupů prošlo bez problému, dalších 7 čeká. Dalších 20 účtů vesměs zablokovali, nicméně prodejci zboží odeslali. Teď zbývá doufat, že i blokovaným uživatelům se proplácí 100,- bonus 😀 😀 :D. Zkusím počkat, třeba z toho něco vzejde. Nicméně protože jsem blokovaný, když mi zboží nedojde, nebo nebude funkční, bude velký problém zboží vyreklamovat. Tak doufám, že vše v pořádku dojde, nebo z toho, co nedojde alespoň vrátí peníze. Taková daň za minimální šanci na obdržení bonusu. :/

Viděl bych to tak, že si čistě budoucí na nákupy na ebay.com zařídím novou platební kartu, nové telefonní číslo a budu zboží posílat na jinou adresu z jiného počítače z jiné IP adresy. Alespoň někdy do budoucna. Aspoň bych takhle mohl minimalizovat současnou ztrátu.

Nuže ke konci popřeji hodně zdaru s nákupy. 😉

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *