Nabíjení: Dvě mouchy jednou ranou (nebo i víc)

Poměrně často se zde na webu věnuji vylepšením v oblasti napájení a ozvučení (alespoň jak to prozatím vidím). Dnešní příspěvek se bude věnovat nabíječkám pro více zařízení. Určitě to znáte… tisíc nabíječek na milion různých zařízení. Z těch, které mne v tuto chvíli napadají mohu vyjmenovat například telefon, bluetooth sluchátka, chytré hodinky a čtečka knih.

Běžně by to znamenalo 4 separátní nabíječky se čtyřmi kabely. Pro skladování to není žádná sláva a po estetické stránce se to nápadně podobá stylu “každý pes jiná ves”. I když nemáte obdobné množství elektrických nesmyslů, jako já, nezoufejte 😉 . Nabíječku můžete využít i v domácnosti, když je vás více.


Jenom pro představu bych uvedl informaci, že za stejné peníze, které zaplatíte v Čechách za nabíječku s jedním USB portem, dostanete v Číně nabíječku se čtyřmi porty a dopravou až pod nos. Když nad tím tak přemýšlím, volba je více než jasná.
 

 

 

Již dříve jsem z Číny kupoval nabíječky (kdo mohl čekat, že nabíječka za 20,- nabije telefon nanejvýš jednou, odejde do křemíkového nebe a prodejce mi peníze nikdy nevrátí?) a nebyl jsem příliš spokojen, nicméně tento produkt vylepšil mé mínění.

Tuto nabíječku mám již téměř půl roku a jsem plně spokojen. Zpracování je (vzhledem k původu) úžasné, celý produkt působí velmi robustně. Na prodejci mne také nadchlo, že na zboží poskytuje i záruku. Běžně totiž “záruka” končí po 15ti dnech od potvrzení převzetí a jakákoli vymahatelnost je pak nulová. Tento prodejce dokonce nabízí (cca) 30ti denní záruku spokojenosti, kdy můžete zboží vrátit (poštovné platí prodejce). Dobré zkušenosti mám také se značkou TOPK a UGREEN.

 

(kabely nejsou součástí)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *