Krabička na poznámkové papíry

Po delší době jsem se rozhodl udělat si na stole trochu pořádek. Někteří to asi znáte. Tuna papírů tady, tuna tam. Jen malé množství z nich je ale skutečně k něčemu. Hodně lidí by jistě vzalo nepotřebné papíry a urychleně je v rámci úklidu mrsklo do koše. Přinejmenším trochu ekologické by ale mohlo být papíry znova využít.

Často si na použité papíry z druhé strany tisknu zápisy do školy a nejsem jediný, kdo to tak dělá. Většinou ale už po prvním použití je papír tak pokrčený, roztrhaný a počmáraný, že při jeho opětovném natištění tiskárna trpí. A ještě více trpím já, když z ní musím pak vyndávat kousky zaseklého papíru. 😮

Začal jsem tedy papíry stříhat přibližně na formát A6 (1/4 A4, tj 105*148mm). Je to dost malé, aby to člověk strčil do kapsy a dají se na to dobře psát třeba nákupní seznamy, to-do listy, vzkazy… Spousta věcí. Taková asi 5cm vysoká kupka se mi už nějaký ten pátek povaluje kolem monitoru a začalo mi to docela vadit, a tak jsem se rozhodl ji schovat do elegantní krabičky.

Vytvořil jsem několik možností, které si nyní můžete prohlédnout. V případě, že vás krabičky zaujaly, můžete si je bezplatně stáhnout  a libovolně upravovat pod licencí CC BY-NC. 😉

 

Krabička 1

 

Živý náhled


 
 

Krabička 2

 

Živý náhled


 


 

Co se mne týče, já mám jasno. S přehledem vítězí dvojka – je taková nějaká futurističtější, modernější. Ať už se ale rozhodnete jakkoli, jsem rád, že jste článek dočetli až sem a že takhle může má práce někomu ulehčit život 🙂 . V odkazech na stažení jsou přibalené i původní soubory dělané v 123D.
 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *