Kontakt

Zdravím! Rád slyším, že se zajímáte o mé fotografie, projekty, či o můj blog. Na této stránce se nacházíte buď omylem a vaše návštěva má nějaký vyšší význam, nebo si přejete zanechat mi nějaký vzkaz. Budu velice rád za jakoukoli zprávu ohledně toho, v čem bych se mohl zlepšit, nebo co bych mohl udělat jinak.

Fotky

Pakliže byste si přáli jakkoliv se vyjádřit k mým fotografiím, zeptat se, zda-li mé dílo můžete nějakým způsobem dále využívat (ať ke komerčním, či nekomerčním účelům), napište prosím email na [email protected]ál.eu a do předmětu uveďte [dostal_photo questions]. Chcete-li si mne najmout na focení, pokuste se prosím co nejpřesněji uvést o co půjde. Jsem věčný začátečník a jelikož je focení můj koníček a ne job, tak nemám k dispozici takové vybavení, jako profesionální fotografové. S tím je spojené to, že má výbava nemusí být nutně vhodná pro to, co chcete fotit. Dotaz pište na [email protected]ál.eu a do předmětu uveďte [dostal_photo hireme]

Blog

Chcete-li se vyjádřit k obsahu blogu, můžete tak učinit buď v komentářích pod příspěvky (veřejné), nebo prostřednictvím emailu [email protected]ál.eu. Do předmětu prosím uveďte [dostál.eu blog].

HR

Pakliže jste z HR a nějak jste se proklikali na tento web, teď už víte, kdo jsem a co dělám. Chcete-li, abych pro vás pracoval, napište na example a do předmětu [HR hireme]. Jsem otevřen novým příležitostem.
Pro jakékoliv jiné, nebo technické dotazy prosím užije adresu [email protected]ál.eu.